PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

1 a klasė
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 Lietuvių kalba ir literatūra
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
 
Fizinis ugdymas (12+12 mišru)
Brazaitis Remigijus
Klijūnas Linas_2B
Pilietiškumo pagrindai
Staponas Vytautas
 
Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
Kazinevičienė Jurgita (20)
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
Fizika
Kazinevičius Algirdas (19/28)
 
08:55 Matematika
Strončikienė Vilma (14)_1A
 
Istorija
Laurinaitis Jonas (12)
 
et12+ti14
Klepikovienė Vita (B13)_1E
Savickaitė Irma (B14)_1C
Fizinis ugdymas (12+12 mišru)
Brazaitis Remigijus
Klijūnas Linas_2B
Biologija
Ašutaitytė Janina (18)
 
09:50 Chemija
Chemijos kabinetas
Aniulienė Loreta (33)
Vokiečių II+Rusų II +Anglų II
Černiauskienė Edita (B2)
Stanaitienė Ona (B9)
Vaznienė Daiva (B12)
Chemija
Chemijos kabinetas
Aniulienė Loreta (33)
Dailė
Davidavičienė Jurgita (7)
 
Lietuvių kalba ir literatūra
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
10:55  
Geografija
Jurevičius Audrius (9)
 
Matematika
Strončikienė Vilma (14)_1A
 
Grupės
Strončikienė Vilma (14)_1A
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Istorija
Laurinaitis Jonas (12)
 
12:00 Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
Kazinevičienė Jurgita (20)
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
Biologija
Ašutaitytė Janina (18)
 
Grupės
Strončikienė Vilma (14)_1A
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Informacinės technologijos
Liutkevičienė Erika (29)
Kazinevičius Algirdas (19/28)
Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
Kazinevičienė Jurgita (20)
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
12:55 Klasės valandėlė
Strončikienė Vilma (14)_1A
 
Technologijos
Būblaitis Adolfas_3B
Petruitienė Irena_4E
Fizika
Kazinevičius Algirdas (19/28)
 
Matematika
Strončikienė Vilma (14)_1A
 
Muzika
Mikšienė Gražina (34)
 
13:45  
 
 
 
 
 
Vokiečių II+Rusų II +Anglų II
Černiauskienė Edita (B2)
Stanaitienė Ona (B9)
Vaznienė Daiva (B12)
Geografija
Jurevičius Audrius (9)
 
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai