Aktoriaus Lukšo skaitymai 2017-10-18

Mūsų gimnazijoje lankėsi aktorius-skaitovas Raimundas Lukšas.

Š. m. spalio 18 dieną gimnazijoje per tris pamokas į aktų salę buvo sukviesti gimnazistai, trokštantys pasiklausyti aktoriaus skaitomų kūrinių fragmentų.

Per vieną pamoką mokiniai klausėsi Ernesto Hemingvėjaus apysakos „Senis ir jūra“ fragmentų .

Vyresniems mokiniams buvo skaitoma Just. Marcinkevičiaus dramos „Mažvydas“ fragmentai ir tarsi mini seminaras apie XVI amžiaus istorinę kultūrinę situaciją.

Aktoriaus R. Lukšo kalbos įtaigumas ir skaitomų kūrinių grožis sužavėjo gimnazistus ir leido labiau pajusti klasikos kūrinių vertę bei meninio teksto gelmes.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija