foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jurbarkogi/domains/jurbarkogimnazija.lt/public_html/templates/dd_myschool_54/functions.php on line 205

Gimnazijos mokinių dalyvavimas LDK Kęstučio mechanizuotame pėstininkų batalione 2016-10-04

 

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija