Pagerbti Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos III klasių mokiniai, geriausiai pasirodę rajoninėse olimpiadose ir konkursuose

Kovo 6 d. gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė pasidžiaugė mokinių pasiekimais bei įteikė padėkos raštus rajoninių olimpiadų prizinių vietų laimėtojams:

Barborai Jociutei, Agnei Sapronaitytei, Nedui Rimavičiui, Aidui Ašmonui, Emilijai Barčauskaitei, Deividui Brazaičiui, Gerdai Karčiauskaitei, Eglei Liubancaitei, Dovilei Masteikaitei, Irmantui Norkūnui, Karolinai Rimkutei, Sandrai Spaustynaitytei, Gražvydui Stranevičiui, Dominykui Vilčinskui.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija