Susitikimas su Jurbarko rajono vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene

Gegužės 14-15 dienomis mūsų gimnazijos 1-ųjų klasių mokiniai kartu su technologijų mokytojais bei mokyklos administracija suorganizavo susitikimą su Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja, vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene. Ji papasakojo apie architektės darbą, ko jam reikia, kas jame svarbu. Taip pat architektė parodė brėžinių pavyzdžius, kuriuose buvo pavaizduoti Jurbarko, Raudonės, Vytėnų, Smalininkų žemėlapiai bei tvarkymo planai. Susitikimas buvo įdomus ir prasmingas, sužinojome daug naujų dalykų. Esame dėkingi architektei už įdomų pasakojimą, suteiktas žinias.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija