Mokinių tarybos renginys

Spalio 25 d. vyko gimnazijos mokinių tarybos renginys, kuriame direktorius Alvydas Januškevičius ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė padėkojo aktyviems mokinių tarybos nariams už nuoširdų darbą gimnazijos renginiuose ir palinkėjo būti aktyviems, inicijuojant naujas idėjas ir veiklas.

Gimnazijos direktoriaus padėkos įteiktos: Eimantei Giedraitytei, Viktorijai Rainytei, Neringai Gailiūtei, Andrėjai Pocevičiūtei, Dainiui Kavaliauskui Aistei Dirdaitei, Mantui Širkevičiui, Valdui Valavičiui, Vėjūnei Rupeikaitei ir mokinių tarybos pirmininkui Irmantui Norkūnui.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija