Paskaita „Studijos užsienyje“

Spalio 18 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos 3-4 klasių gimnazistai dalyvavo paskaitoje „Studijos užsienyje“. KASTU lektorius Lukas pristatė studijas Skandinavijos šalyse, Danijoje, Olandijoje ir Kinijoje, aukštąsias mokyklas, kurias dažnai renkasi lietuviai, nusprendę studijuoti užsienyje. Mokiniai susipažino su studijų trukme skirtingose valstybėse, studijų kaina, galimybe gauti finansinę paramą studijoms ir įsidarbinimo galimybėmis.

Taip pat buvo aptarti pagrindiniai žingsniai ir terminai, kurie svarbūs planuojantiems studijas užsienyje.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija