foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

100 geriausių Lietuvos mokyklų

    Norime kartu pasidžiaugti sėkmingais mūsų mokyklos mokinių pasiekimais olimpiadose bei svarbiausiuose konkursuose ir pranešti, jog žurnalo REITINGAI pirmą kartą parengtame mokyklų, sėkmingiausiai parengiančių moksleivius pagrindinėms olimpiadoms ir konkursams reitinge mūsų gimnazija yra tarp 100 geriausių Lietuvos mokyklų!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija