XXVI Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

2019 m. balandžio 4 d. V. Brazhenko XXVI Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje buvo įteiktas padėkos raštas už puikiai atliktą kalbėjimo užduotį, o rusų kalbos mokytojai Sv. Stankevičienei įteikta padėka už prasmingą darbą XXVI Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadai gerai parengtus mokinius. Sveikiname mokinę ir mokytoją.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija