foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

XXVI Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

   2019 m. balandžio 4 d. V. Brazhenko XXVI Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje buvo įteiktas padėkos raštas už puikiai atliktą kalbėjimo užduotį, o rusų kalbos mokytojai Sv. Stankevičienei įteikta padėka už prasmingą darbą XXVI Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadai gerai parengtus mokinius. Sveikiname mokinę ir mokytoją.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija