foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Lietuvos mokinių biologijos olimpiada 2019 

   52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados šalies etape 1e klasės mokinė Miglė Remeikytė buvo apdovanota pagyrimo raštu.

Sveikiname Miglę ir jos biologijos mokytoją Janiną Ašutaitytę!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija