foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Rajoninės olimpiados

XXII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

Sveikiname Juliją Vaitiekūnaitę už gerą meninį skaitymą XXII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje. Mokytoja Laima Stanislovaitienė.

X-XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada 
(įvyko 2014 m. kovo 7-8 d. Vilnius) 

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Saimonas Sonda

XI

Gitana Bajorinaitė 

Matematikos olimpiada
(įvyko 2014 m.  balandžio 14-15 d., Vilnius)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

VI

Žilvinas Pranaitis

IX

Laimina Juškienė

 Istorijos olimpiada
(įvyko 2014 m. balandžio 25-26 d., Vilkaviškis )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

VII

Simonas Mikšys

XII

Jonas Laurinaitis

 IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. kovo 28-29 d., Radviliškis )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

XXII

Tadas Karanauskas

X

Danutė Dzimidavičienė

 VII-VIII ir X-XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. balandžio 12 d., Druskininkai )

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Julija Vaitiekūnaitė

X

Svetlana Stankevičienė

Geografijos olimpiada
(įvyko 2014 m. gegužės 8-10 d. Šiauliai)

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Tadas Karanauskas

X

Birutė Pauliukienė

 Biologijos olimpiada 
(įvyko 2014 m. kovo 20-22 d. Alanta)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

XII

Neringa Jucevičiūtė

XII

Janina Ašutaitytė

 Respublikinė vienuoliktokų vokiečių k. olimpiada 
(2011 balandžio 8-9 d. Vilnius)

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Neringa Liutkevičiūtė

3G

  Ona Stanaitienė  

59-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada 
(2011 balandžio 7-8 d. Vilnius)

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Neringa Jucevičiūtė

1G

  Ina Nedelčenkienė 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
"Etninio tapatumo išraiška šiuolaikinėje aplinkoje“ 
(2011 m. balandžio 1-2 d. Alytus)

Vieta  

Mokinio (ės) vardas, pavardė  

Klasė  

Mokytojai 

II

Milda Pociutė

X

 Irena Petruitienė  

Respublikinė vienuoliktokų anglų kalbos olimpiada 
(2011 balandžio 1-2 d. Vilnius)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

 Lukas Tabulevičius

3G

   Jurgita Kazinevičienė 

44-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada 
(2011 kovo 24-26 d. Marijampolė)

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Julija Jokšaitė

4G

   Janina Ašutaitytė  

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams
(2011 kovo 25-19 d. Vilnius) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

VI

Ignas Skrodenis

4G

  Danguolė Pavlavičienė  

49-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada 
(2011 kovo 17-19 d. Vilnius) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

Neringa Jucevičiūtė

IX

 Aldona Norkuvienė  

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija