foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos 100-metis

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20
 

Vaikų linijos telefonas

Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiada
(įvyko 2017 m. kovo 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Amžiaus grupė

Praktinė veikla

Mokytojai

I

Antanas Gustaitis

II

konstrukcinės medžiagos

Adolfas Būblaitis

I

Gerda Aleksaitė

II

mityba

Irena Petruitienė

I

Emilija Semaškaitė

III

mityba

Irena Petruitienė

II

Urtė Šlėgaitytė

III

mityba

Irena Petruitienė

 

Informatikos olimpiada
(įvyko 2016 m. gruodžio 12 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Žilvinas Pranaitis

IV gimn.

Erika Liutkevičienė

II

Edvinas Sutkus

III gimn.

Erika Liutkevičienė

III

Arnas Danaitis

IV gimn.

Erika Liutkevičienė

III

Ernestas Škužinskas

I gimn.

Erika Liutkevičienė

XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2017 m. sausio 11 d.)  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Paulina Bugočiūtė

Asta Akutaitienė

III

Gabrielius Andrijauskas

 Jurgita Kazinevičienė

III

Viktorija Uksaitė

 Jurgita Kazinevičienė

Biologijos olimpiada
(įvyko 2016 m. sausio 15 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Augustė Pocevičiūtė

IX

Janina Ašutaitytė

I

Austėja Dilytė

X

Janina Ašutaitytė

I

Viktorija Uksaitė

XI

Janina Ašutaitytė

I

Karolina Sabataitytė

XII

Janina Ašutaitytė

II

Digna Vasiulytė

IX

Janina Ašutaitytė

II

Marius Jasiūnas

X

Janina Ašutaitytė

II

Dovydas Lužeckas

XI

Janina Ašutaitytė

II

Eimina Dirvelytė

XII

Janina Ašutaitytė

III

Kamilė Ambrutaitytė

IX

Janina Ašutaitytė

III

Ieva Sapronaitytė

XI

Janina Ašutaitytė

III

Rustenis Tolpežnikas

XI

Janina Ašutaitytė

III

Samanta Kazėnaitė

XII

Janina Ašutaitytė

Chemijos olimpiada
(įvyko 2017 m. sausio 20 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Matas Kuzminskas

IX

Laimutė Čiečkiuvienė

I

Austėja Dilytė

X

Aldona Norkuvienė

I

Viktorija Uksaitė

XI

Laimutė Čiečkiuvienė

I

Eimina Dirvelytė

XII

Aldona Norkuvienė

II

Marius Jasiūnas

X

Aldona Norkuvienė

II

Dovydas Lužeckas

XI

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Karolina Sabaitė

XII

Aldona Norkuvienė

III

Vaida Šlickytė

IX

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Jurgita Mykolaitytė

XII

Aldona Norkuvienė

Vokiečių kalbos olimpiada
(įvyko 2017 m. sausio 23 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė ir lygis

Klasė

Mokytojai

I

Kotryna Ambrazaitytė, B1

XI

Ona Stanaitienė

II

 Milda Kriščiūnaitė, B2

XI

Ona Stanaitienė 

IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
(įvyko 2017 m. sausio 25 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Eimina Dirvelytė

XII

Jūratė Videikienė

II

Kotryna Ambrazaitytė

XI

Jolanta Norkūnienė

Fizikos olimpiada
(įvyko 2017 m. vasario 3 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Aleksandras Davidavičius

X

Dalė Kvietkauskienė

I

Aistis Mozūraitis

XI

Dalė Kvietkauskienė

II

Marius Jasiūnas

X

Dalė Kvietkauskienė

III

Dovydas Lužeckas

XI

Dalė Kvietkauskienė

III

Adomas Šimkus

XII

Dalė Kvietkauskienė

Matematikos olimpiada
(įvyko 2017 m. vasario 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Marius Jasiūnas

X

Dalia Kondrotaitė

I

Žilvinas Pranaitis

XII

Asta Zikienė

II

Aleksandras Davidavičius

X

Dalia Kondrotaitė

II

Gabrielė Gudiškytė

X

Dalia Kondrotaitė

II

Aistis Sandaras

XII

Birutė Galbogienė

III

Augustė Pocevičiūtė

IX

Dalia Kondrotaitė

III

Austėja Dilytė

X

Dalia Kondrotaitė

III

Adomas Kulikauskas

XI

Dalia Kondrotaitė

III

Arnas Danaitis

XII

Asta Zikienė

 VII-VIII ir X-XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2017 m. vasario 21 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Urtė Šlėgaitytė

XI

Svetlana Stankevičienė

II

Leonardas Miliūnas

X

Laimutė Stanislovaitienė

 Istorijos olimpiada
(įvyko 2017 m. vasario 23 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Arnas Danaitis

XII

 Jonas Laurinaitis

II

Matas Mileris

XII

Birutė Genienė

III

Viktorija Čelkytė

XI

Jonas Laurinaitis

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija