foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinės olimpiados

Raseinių krašto Jaunųjų matematikų 15-oji olimpiada

   2014 m. Raseinių krašto Jaunųjų matematikų 15-oji olimpiada, skirta prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, kurioje Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos komanda užėmė III-ią vietą.

  • Ž.Pranaitis mokytojas A. Januškevičius
  • A.Sandaras mokytoja L. Juškienė
  • V. Uksaitė mokytoja D. Kondrotaitė
  • A.Kulikauskas mokytoja D.Kondrotaitė
  • Auksė Virbauskaitė mokytoja L.Juškienė

X-XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. sausio 22 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Saimonas Sonda

XI

Gitana Bajorinaitė

II

Viktoras Andriuškevičius

X

Lina Maskolaitienė

II

Remigijus Žebrauskas

X

Lina Maskolaitienė

II

Aurimas Martinkevičius

XI

Asta Akutaitienė

III

Audrius Baranauskas

XI

Lina Maskolaitienė

III

Domantas Petrauskas

XI

Lina Maskolaitienė 

Fizikos olimpiada
(įvyko 2014 m. sausio 24 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Tadas Meškauskas

X

Algirdas Kazinevičius

I

Karolis Budvitis

XII

Žilvinas Nedelčenka

II

Žilvinas Pranaitis

IX

Žilvinas Nedelčenka

II

Skomantas Uselis

X

Algirdas Kazinevičius

II

Saulius Steponavičius

XI

Žilvinas Nedelčenka

II

Arnoldas Milkus

XII

Žilvinas Nedelčenka

III

Aurimas Martinkevičius

XI

Žilvinas Nedelčenka

III

Martynas Tirlikas

XII

Žilvinas Nedelčenka

Vokiečių kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. sausio 29 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Simona Sagaitytė

XI

Ona Stanaitienė

II

Justė Treinytė

XI

Ona Stanaitienė

III

Viktorija Gerulaitytė

XI

Ona Stanaitienė 

Matematikos olimpiada
(įvyko 2014 m. vasario 7 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Žilvinas Pranaitis

IX

Laimina Juškienė

I

Skomantas Uselis

X

Aurelija Andriulaitienė

I

Karolis Budvitis

XII

Birutė Galbogienė

II

Aistis Sandaras

IX

Laimina Juškienė

II

Tadas Karanauskas

X

Dalia Kondrotaitė

II

Deividas Gudiškis

XI

Birutė Galbogienė

II

Domantas Petrauskas

XI

Dalia Kondrotaitė

II

Klaidas Laskevičius

XII

Dalia Kondrotaitė

III

Jurgita Mykolaitytė

IX

Laimina Juškienė

III

Viktoras Andriškevičius

X

Aurelija Andriulaitienė

III

Arnoldas Milkus

XII

Birutė Galbogienė 

Istorijos olimpiada
(įvyko 2014 m. vasario 11 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Simonas Mikšys

XII

Jonas Laurinaitis

II

Egidijus Grygelaitis

X

Jonas Laurinaitis

IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. vasario 13 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Tadas Karanauskas

X

Danutė Dzimidavičienė

III

Austėja Vidutytė

XI

Vilija Bartusevičienė 

VII-VIII ir X-XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. vasario 25 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Julija Vaitiekūnaitė

X

Svetlana Stankevičienė

III

Tadas Karanauskas

X

Svetlana Stankevičienė 

Geografijos olimpiada
(įvyko 2014 m. kovo 4 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

Rimvydas Nekriošius

XII

Birutė Pauliukienė

III

Tadas Karanauskas

X

Birutė Pauliukienė

XII klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. kovo 19 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Kotryna Kilinskytė

Asta Akutaitienė

II

Aurelija Feizaitė

Gitana Bajorinaitė

III

Lukas Stasiūnas

Lina Maskolaitienė

Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiada
(įvyko 2014 m. kovo 21 d.)

Vieta

Mokinio(ės) vardas, pavardė

Amžiaus grupė

Praktinė veikla

Mokytojas

I

Mantas Švenčionis

III

konstrukcinių medžiagų

Adolfas Būblaitis

I

Paulė Vaitkutė

III

tekstilės

Irena Petruitienė

II

Andrius Sabataitis

II

konstrukcinių medžiagų

Adolfas Būblaitis

II

Gabija Jurgilaitė

II

tekstilės

Irena Petruitienė

II

Donatas Kucinas

III

mitybos

Irena Petruitienė

III

Lukas Pečiulis

II

konstrukcinių medžiagų

Adolfas Būblaitis  

V – X klasių mokinių informacinių technologijų olimpiada
(įvyko 2014 m. balandžio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Arnas Danaitis

IX

Algirdas Kazinevičius

I

Patricija Baužaitė

X

Erika Liutkevičienė

II

Martynas Žilinskas

X

Erika Liutkevičienė

III

Viktoras Andriuškevičius

X

Algirdas Kazinevičius 

Informatikos olimpiada
(įvyko 2013 m. gruodžio 13 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Lukas Skirkevičius

4 gimn

Erika Liutkevičienė

I

Žilvinas Pranaitis

1 gimn.

Erika Liutkevičienė

II

Artūras Višniauskis

3 gimn.

Erika Liutkevičienė

III

Arminas Petraitis

2 gimn.

Erika Liutkevičienė 

Chemijos olimpiada
(įvyko 2014 m. sausio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Eimina Dirvelytė

1gimn.

Aldona Norkuvienė

I

Viktoras Andriuškevičius

 2 gimn.

Laimutė Čiečkiuvienė

I

Neringa Jucevičiūtė

 4 gimn.

Aldona Norkuvienė

II

Karolina Sabaitė

 1 gimn.

Aldona Norkuvienė

II

Aistė Karaliūnaitė

 2 gimn.

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Dainius Gubliauskas

 3 gimn.

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Tadas Karanauskas

 2 gimn.

Laimutė Čiečkiuvienė

Biologijos olimpiada
(įvyko 2014 m. sausio 17 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Eimina Dirvelytė

1gimn.

Alina Plevokienė

I

Viktoras Andriuškevičius

 2 gimn.

Janina Ašutaitytė

I

Augustė Dilytė

 3 gimn.

Janina Ašutaitytė

I

Neringa Jucevičiūtė

 4 gimn.

Janina Ašutaitytė

II

Jurgita Mykolaitytė

1gimn.

Janina Ašutaitytė

II

Tadas Karanauskas

 2 gimn.

Janina Ašutaitytė

II

Giedrius Uselis

 3 gimn.

Janina Ašutaitytė

II

Deimantė Smirnovaitė

 4 gimn.

Janina Ašutaitytė

III

Milda Saulina Videikaitė

1gimn.

Janina Ašutaitytė

III

Aistė Karaliūnaitė

2 gimn.

Janina Ašutaitytė

III

Milda Vabalaitė

3 gimn.

Janina Ašutaitytė

III

Raimondas Kiltinavičius

4 gimn.

Janina Ašutaitytė

Jurbarko rajono technologijų olimpiada
(įvyko 2013 m. kovo 1 d.) 

   2013 m. kovo 1 d. įvyko Jurbarko rajono technologijų olimpiada tema „Pažvelk į pasaulį kitaip".

   Konstrukcinių medžiagų grupėje dalyvavo mokiniai iš penkių rajono mokyklų. Dalyviai turėjo pateikti olimpiados tema namų darbus ir taip pat atlikti užduotis.

Gimnazijos moksleivių technologijų  olimpiados rezultatai

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojas

I

Tomas Krakauskas

3g.

Adolfas Būblaitis

III

Patricija Baužaitė

1a

Adolfas Būblaitis


Jurbarko rajono mokinių dailės olimpiada

(įvyko 2013 m. vasario 12 d.) 

  Rajoninėje dailės olimpiadoje „Būti savimi, išlikti ir augti“ mūsų mokinės tapo prizininkėmis:
  • ALINA LEVGARDAITĖ 3Gb užėmė II vietą; 
  • KAMILĖ ADRIULAITYTĖ 4Gb užėmė III vietą.

Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiada
(įvyko 2012 m. kovo 2 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokykla

Amžiaus grupė

Praktinė veikla

Mokytojai

I

Raimonda Jokubauskaitė

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

II

tekstilės

Irena Petruitienė

II

Almantas Tamošaitis

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

I

konstrukcinių medžiagų

Adolfas Būblaitis

Informatikos olimpiada
(įvyko 2011 m. gruodžio 16 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Evaldas Džiaugys

XII

Erika Liutkevičienė

I

Deividas Gudiškis

IX

Erika Liutkevičienė

II

Lukas Skirkevičius

X

Algirdas Kazinevičius

III

Paulius Jurkevičius

XII

Erika Liutkevičienė

III

Vytautas Norkus

XII

Erika Liutkevičienė

Chemijos olimpiada
(įvyko 2012 m. sausio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Deividas Gudiškis

IX

Aldona Norkuvienė

I

Neringa Jucevičiūtė

X

Aldona Norkuvienė

I

Julija Čiauškaitė

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Dainius Gubliauskas

IX

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Raimondas Kiltinavičius

X

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Sandra Stiklioriūtė

XI

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Kristina Perminaitė

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Justas Jaramavičius

X

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Vita Bikulčiūtė

XI

Aldona Norkuvienė

Fizikos olimpiada
(įvyko 2012 m. sausio 27 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Dominykas Mazur

X

Lilija Morlencienė

I

Edgaras Simanavičius

XI

Žilvinas Nedelčenka

I

Austėja Siaurytė

XII

Lilija Morlencienė

II

Aurimas Martinkevičius

IX

Žilvinas Nedelčenka

II

Arnoldas Milkus

X

Žilvinas Nedelčenka

III

Deividas Gudiškis

IX

Žilvinas Nedelčenka

III

Karolis Budvytis

X

Žilvinas Nedelčenka

III

Mindaugas Uždravis

XI

Žilvinas Nedelčenka

XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 2 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Edgaras Simanavičius

Lina Maskolaitienė

II

Deividas Šeškus

Jurgita Kazinevičienė

III

Paulius Vasiliauskas

Lina Maskolaitienė

IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 8 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Raminta Grybaitė

X

Jolanta Norkūnienė

III

Kristina Perminaitė

XII

Jolanta Norkūnienė

III

Vainius Stalgys

XII

Jolanta Norkūnienė

X-XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 10 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Ieva Lopšaitytė

XI

Laimutė Stanislovaitienė

II

Jorinda Miserevičiūtė

X

Svetlana Stankevičienė 

Istorijos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 14 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Auksė Kriaučiūnaitė

XI

Danguolė Juščienė

III

Greta Bakaitytė

XI

Danguolė Juščienė

Matematikos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 15 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Deividas Gudiškis

IX

Birutė Galbogienė

I

Karolis Budvitis

X

Birutė Galbogienė

I

Edgaras Simanavičius

XI

Birutė Galbogienė

I

Antanas Greičius

XII

Aurelija Andriulaitienė

II

Karolina Čepukaitė

IX

Dalia Kondrotaitė

II

Raimondas Kiltinavičius

X

Birutė Galbogienė

II

Julija Čiauškaitė

XII

Dalia Kondrotaitė

III

Neringa Jucevičiūtė

X

Dalia Kondrotaitė

III

Lukas Sinkus

XI

Birutė Galbogienė

III

Kristina Perminaitė

XII

Aurelija Andriulaitienė

 Vokiečių kalbos olimpiada

(įvyko 2012 m. vasario 28 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Indrė Siriūnaitytė

XI

Ona Stanaitienė

II

Greta Janušaitytė

XI

Ona Stanaitienė

III

Viktorija Jokūbaitytė

XI

Ona Stanaitienė

Geografijos olimpiada

(įvyko 2012 m. kovo 13 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Akvilė Sinkevičiūtė

IX

Regina Kalvelienė

II

Rimvydas Nekriošius

X

Regina Kalvelienė

XII klasės mokinių anglų kalbos olimpiada

(įvyko 2012 m. kovo 15 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Lukas Tabulevičius

Jurgita Kazinevičienė

II

Austėja Siaurytė

Lina Maskolaitienė

III

Beatričė Gvildytė

Daiva Karčiauskienė

Jurbarko rajono mokinių biologijos olimpiada

(įvyko 2012 m. sausio 20 d.)

Vieta

Mokinio pavardė

Klasė

Mokytojai 

I

Augustė Dilytė

1G

Janina Ašutaitytė

I

Neringa Jucevičiūtė

2G

Alina Plevokienė

I

Sandra Stiklioriūtė

3G

Janina Ašutaitytė

I

Julija Čiauškaitė

4G

Janina Ašutaitytė

II

Kristis Balčiūnas

2G

Janina Ašutaitytė

II

Lukas Gudiškis

3G

Janina Ašutaitytė

II

Kristina Perminaitė

4G

Janina Ašutaitytė

III

Akvilė Sinkevičiūtė

1G

Janina Ašutaitytė

III

Darius Kucinas

3G

Janina Ašutaitytė

 Chemijos olimpiada

(įvyko 2011 m. sausio 7 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Julija Jucevičiūtė

IX

Aldona Norkuvienė

I

Edgaras Simanavičius

X

Laima Čiečkiuvienė

I

Rimantė Grencevičiūtė

XI

Laima Čiečkiuvienė

I

Julija Jokšaitė

XII

Laima Čiečkiuvienė

II

Raimondas Kiltinavičius

IX

Laima Čiečkiuvienė

II

Darius Kucinas

X

Aldona Norkuvienė

II

Julija Čiauškaitė

XI

Laima Čiečkiuvienė

II

Evaldas Tytmonas

XII

Laima Čiečkiuvienė

III

Justas Jaramavičius

IX

Laima Čiečkiuvienė

III

Jogailė Zairytė

X

Laima Čiečkiuvienė

III

Kristina Perminaitė

XI

Laima Čiečkiuvienė

III

Lukas Birgiola

XII

Laima Čiečkiuvienė


Matematikos olimpiada

(įvyko 2011 m. sausio 14 d.)

 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Edgaras Simanavičius

X

Birutė Galbogienė

I

Mantas Macaitis

XII

Birutė Galbogienė

II

Neringa Jucevičiūtė

IX

Dalia Kondrotaitė

II

Vytautas Ambraziūnas

X

Birutė Galbogienė

II

Gintarė Ignatavičiūtė

X

Alvydas Januškevičius

II

Julija Čiauškaitė

XI

Dalia Kondrotaitė

II

Antanas Greičius

XI

Aurelija Andriulaitienė

III

Raimondas Kiltinavičius

IX

Birutė Galbogienė

III

Kristina Perminaitė

XI

Aurelija Andriulaitienė

III

Egidijus Venskus

XII

Laimina Juškienė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija