foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos 100-metis

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20
 

Vaikų linijos telefonas

VII-VIII ir X-XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2013 m. vasario 21 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

Agnė Treinytė

XI

Svetlana Stankevičienė

Geografijos olimpiada
(įvyko 2013 m. kovo 5 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

Rimvydas Nekriošius

XI

Regina Kalvelienė

XII klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2013 m. kovo 13 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Edgaras Simonavičius

Lina Maskolaitienė

II

Aidas Drejeris

Daiva Karčiauskienė

III

Deividas Šeškus

Jurgita Kazinevičienė 

V – X klasių mokinių informacinių technologijų konkursas
(įvyko 2013 m. balandžio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Arminas Petraitis

IX-X

Erika Liutkevičienė

Jurbarko rajono technologijų olimpiada
(įvyko 2013 m. kovo 1 d.) 

   2013 m. kovo 1 d. įvyko Jurbarko rajono technologijų olimpiada tema „Pažvelk į pasaulį kitaip".

   Konstrukcinių medžiagų grupėje dalyvavo mokiniai iš penkių rajono mokyklų. Dalyviai turėjo pateikti olimpiados tema namų darbus ir taip pat atlikti užduotis.

Gimnazijos moksleivių technologijų  olimpiados rezultatai

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojas

I

Tomas Krakauskas

3g.

Adolfas Būblaitis

III

Patricija Baužaitė

1a

Adolfas Būblaitis


Jurbarko rajono mokinių dailės olimpiada
(įvyko 2013 m. vasario 12 d.) 

Rajoninėje dailės olimpiadoje „Būti savimi, išlikti ir augti“ mūsų mokinės tapo prizininkėmis:
  • ALINA LEVGARDAITĖ 3Gb užėmė II vietą; 
  • KAMILĖ ADRIULAITYTĖ 4Gb užėmė III vietą.
 

Chemijos olimpiada 
(įvyko 2013 m. sausio 11 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Tadas Karanauskas

1g.

Laimutė Čiečkiuvienė

I

Neringa Jucevičiūtė

3g.

Aldona Norkuvienė

II

Skomantas Uselis

1g.

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Justas Jaramavičius

3g.

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Darius Kucinas

4g.

Aldona Norkuvienė

III

Patricija Baužaitė

1g.

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Aurimas Martinkevičius

2g.

Aldona Norkuvienė

III

Ieva Tamošaitytė

3g.

Aldona Norkuvienė

III

Vita Bikulčiūtė

4g.

Aldona Norkuvienė  

Matematikos olimpiada
(įvyko2013 m. sausio 16 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Tadas Karanauskas

1g.

Dalia Kondrotaitė

I

Deividas Gudiškis

2g.

Birutė Galbogienė

I

Edgaras Simanavičius

4g.

Birutė Galbogienė

II

Aurimas Martinkevičius

2g.

Birutė Galbogienė

II

Neringa Jucevičiūtė

3g.

Dalia Kondrotaitė

III

Justas Jaramavičius

3g.

Birutė Galbogienė

Biologijos olimpiada 
(įvyko 2013 m. sausio 18 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Viktoras Andriuškevičius

1g.

Janina Ašutaitytė

I

Augustė Dilytė

2g.

Janina Ašutaitytė

I

Neringa Jucevičiūtė

3g.

Janina Ašutaitytė

I

Sandra Stiklioriūtė

4g.

Janina Ašutaitytė

II

Tadas Karanauskas

1g.

Janina Ašutaitytė

II

Raimondas Kiltinavičius

3g.

Janina Ašutaitytė

II

Lukas Gudiškis

4g.

Janina Ašutaitytė

III

Aistė Karaliūnaitė

1g.

Janina Ašutaitytė

III

Giedrius Uselis

2g.

Janina Ašutaitytė

III

Jorinda Miserevičiūtė

3g.

Janina Ašutaitytė

III

Rima Bendoraitytė

4g.

Janina Ašutaitytė

 XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2013 m. sausio 23 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Neringa Jucevičiūtė

3g.

Jurgita Kazinevičienė

II

Aurelija Feizaitė

3g.

Gitana Bajorinaitė

III

Simona Pilipaitytė

3g.

Jurgita Kazinevičienė 

Anglų kalbos meninio vertimo konkursas
(įvyko 2013 m. sausio 24 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Patricija Baužaitė

1g.

Lina Maskolaitienė

III

Aistė Karaliūnaitė

1g.

Edita Rudzianskaitė

I

Aurelija Feizaitė

3g.

Gitana Bajorinaitė

II

Simonas Mikšys

3g.

Jurgita Kazinevičienė

III

Kotryna Lėja Kilinskytė

3g.

Asta Akutaitienė 

Fizikos olimpiada
(įvyko 2013 m. sausio 25 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Skomantas Uselis

1g.

Algirdas Kazinevičius

I

Kristis Balčiūnas

3g.

Žilvinas Nedelčenka

I

Lukas Gudiškis

4g.

Žilvinas Nedelčenka

II

Justas Jaramavičius

3g.

Žilvinas Nedelčenka

II

Mindaugas Uždravis

4g.

Žilvinas Nedelčenka

III

Tadas Karanauskas

1g.

Algirdas Kazinevičius

III

Simonas Tumšys

2g.

Žilvinas Nedelčenka

III

Ignas Pranaitis

3g.

Žilvinas Nedelčenka

III

Vytautas Ambraziūnas

4g.

Žilvinas Nedelčenka 

IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
(įvyko 2013 m. vasario 8 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Tadas Karanauskas

1g.

Danutė Dzimidavičienė

II

Raminta Grybaitė

3g.

Jolanta Norkūnienė

III

Aurimas Martinkevičius

2g.

Vilija Bartusevičienė

Istorijos olimpiada
(įvyko 2013 m. vasario 12 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

Mantas Baliukynas

3g.

Danguolė Šimanskienė

II

Auksė Kriaučiūnaitė

4g.

Danguolė Juščienė

III

Elonas Pokanevič

4g.

Birutė Genienė

Informatikos olimpiada
(įvyko 2012 m. gruodžio 14 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Lukas Skirkevičius

3g.

Erika Liutkevičienė

I

Edgaras Simanavičius

4g.

Erika Liutkevičienė

III

Donatas Čeida

4g.

Erika Liutkevičienė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija