foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiada
(įvyko 2012 m. kovo 2 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokykla

Amžiaus grupė

Praktinė veikla

Mokytojai

I

Raimonda Jokubauskaitė

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

II

tekstilės

Irena Petruitienė

II

Almantas Tamošaitis

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

I

konstrukcinių medžiagų

Adolfas Būblaitis

Informatikos olimpiada
(įvyko 2011 m. gruodžio 16 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Evaldas Džiaugys

XII

Erika Liutkevičienė

I

Deividas Gudiškis

IX

Erika Liutkevičienė

II

Lukas Skirkevičius

X

Algirdas Kazinevičius

III

Paulius Jurkevičius

XII

Erika Liutkevičienė

III

Vytautas Norkus

XII

Erika Liutkevičienė

Chemijos olimpiada
(įvyko 2012 m. sausio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Deividas Gudiškis

IX

Aldona Norkuvienė

I

Neringa Jucevičiūtė

X

Aldona Norkuvienė

I

Julija Čiauškaitė

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Dainius Gubliauskas

IX

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Raimondas Kiltinavičius

X

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Sandra Stiklioriūtė

XI

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Kristina Perminaitė

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Justas Jaramavičius

X

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Vita Bikulčiūtė

XI

Aldona Norkuvienė

Fizikos olimpiada
(įvyko 2012 m. sausio 27 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Dominykas Mazur

X

Lilija Morlencienė

I

Edgaras Simanavičius

XI

Žilvinas Nedelčenka

I

Austėja Siaurytė

XII

Lilija Morlencienė

II

Aurimas Martinkevičius

IX

Žilvinas Nedelčenka

II

Arnoldas Milkus

X

Žilvinas Nedelčenka

III

Deividas Gudiškis

IX

Žilvinas Nedelčenka

III

Karolis Budvytis

X

Žilvinas Nedelčenka

III

Mindaugas Uždravis

XI

Žilvinas Nedelčenka

XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 2 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Edgaras Simanavičius

Lina Maskolaitienė

II

Deividas Šeškus

Jurgita Kazinevičienė

III

Paulius Vasiliauskas

Lina Maskolaitienė

IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 8 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Raminta Grybaitė

X

Jolanta Norkūnienė

III

Kristina Perminaitė

XII

Jolanta Norkūnienė

III

Vainius Stalgys

XII

Jolanta Norkūnienė

X-XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 10 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Ieva Lopšaitytė

XI

Laimutė Stanislovaitienė

II

Jorinda Miserevičiūtė

X

Svetlana Stankevičienė 

Istorijos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 14 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Auksė Kriaučiūnaitė

XI

Danguolė Juščienė

III

Greta Bakaitytė

XI

Danguolė Juščienė

Matematikos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 15 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Deividas Gudiškis

IX

Birutė Galbogienė

I

Karolis Budvitis

X

Birutė Galbogienė

I

Edgaras Simanavičius

XI

Birutė Galbogienė

I

Antanas Greičius

XII

Aurelija Andriulaitienė

II

Karolina Čepukaitė

IX

Dalia Kondrotaitė

II

Raimondas Kiltinavičius

X

Birutė Galbogienė

II

Julija Čiauškaitė

XII

Dalia Kondrotaitė

III

Neringa Jucevičiūtė

X

Dalia Kondrotaitė

III

Lukas Sinkus

XI

Birutė Galbogienė

III

Kristina Perminaitė

XII

Aurelija Andriulaitienė

 Vokiečių kalbos olimpiada
(įvyko 2012 m. vasario 28 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Indrė Siriūnaitytė

XI

Ona Stanaitienė

II

Greta Janušaitytė

XI

Ona Stanaitienė

III

Viktorija Jokūbaitytė

XI

Ona Stanaitienė

Geografijos olimpiada
(įvyko 2012 m. kovo 13 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Akvilė Sinkevičiūtė

IX

Regina Kalvelienė

II

Rimvydas Nekriošius

X

Regina Kalvelienė

XII klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2012 m. kovo 15 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Lukas Tabulevičius

Jurgita Kazinevičienė

II

Austėja Siaurytė

Lina Maskolaitienė

III

Beatričė Gvildytė

Daiva Karčiauskienė

Jurbarko rajono mokinių biologijos olimpiada
(įvyko 2012 m. sausio 20 d.)

Vieta

Mokinio pavardė

Klasė

Mokytojai 

I

Augustė Dilytė

1G

Janina Ašutaitytė

I

Neringa Jucevičiūtė

2G

Alina Plevokienė

I

Sandra Stiklioriūtė

3G

Janina Ašutaitytė

I

Julija Čiauškaitė

4G

Janina Ašutaitytė

II

Kristis Balčiūnas

2G

Janina Ašutaitytė

II

Lukas Gudiškis

3G

Janina Ašutaitytė

II

Kristina Perminaitė

4G

Janina Ašutaitytė

III

Akvilė Sinkevičiūtė

1G

Janina Ašutaitytė

III

Darius Kucinas

3G

Janina Ašutaitytė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija