foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos 100-metis

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20
 

Vaikų linijos telefonas

 Fizikos olimpiada
(įvyko 2009 m. sausio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

I

Evaldas Džiaugys

IX

Ina Nedelčenkienė

I

Aistė Nekriošiūtė

XI

Lilija Morlencienė

II

Julija Čiauškaitė

IX

Ina Nedelčenkienė

II

Milda Budrytė

XI

Lilija Morlencienė

III

Kristina Perminaitė

IX

Ina Nedelčenkienė

III

Inesa Valinčiūtė

X

Ina Nedelčenkienė

III

Greta Varkalaitė

X

Ina Nedelčenkienė

Biologijos olimpiada
(įvyko 2009 m. sausio 17 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

I

Austėja Siaurytė

IX

Janina Ašutaitytė

I

Ignas Skrodenis

X

Janina Ašutaitytė

I

Julius Jaramavičius

XI

Janina Ašutaitytė

I

Rūta Mockutė

XII

Janina Ašutaitytė

II

Vainius Stalgys

IX

Alina Plevokienė

II

Ineta Nausėdaitė

X

Janina Ašutaitytė

II

Matas Juškevičius

XI

Janina Ašutaitytė

II

Ignas Sinkevičius

XII

Janina Ašutaitytė

III

Kristina Perminaitė

IX

Alina Plevokienė

III

Julija Jokšaitė

X

Janina Ašutaitytė

III

Evaldas Tytmonas

X

Janina Ašutaitytė

III

Vilmantas Gvildys

XI

Janina Ašutaitytė

III

Aistė Zaronaitė

XII

Janina Ašutaitytė

Chemijos olimpiada
(įvyko 2009 m. sausio 24 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

I

Kristina Perminaitė

IX

Aldona Norkuvienė

I

Ignas Skrodenis

X

Laima Čiečkiuvienė

I

Aistė Zaronaitė

XII

Laima Čiečkiuvienė

II

Julija Čiauškaitė

IX

Laima Čiečkiuvienė

II

Evaldas Tytmonas

X

Laima Čiečkiuvienė

II

Julius Jaramavičius

XI

Laima Čiečkiuvienė

II

Rūta Mockutė

XII

Laima Čiečkiuvienė

III

Neringa Liutkevičiūtė

IX

Laima Čiečkiuvienė

III

Julija Jokšaitė

X

Laima Čiečkiuvienė

III

Rūta Kuraitė

XI

Vidmantas Straukas

III

Kamilė Ševelytė

XII

Laima Čiečkiuvienė

Matematikos olimpiada
(įvyko 2009 m. sausio 31 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

I

Evaldas Džiaugys

IX

Birutė Galbogienė

I

Ignas Skrodenis

X

Birutė Galbogienė

I

Aistė Nekrošiūtė

XI

Dalia Kondrotaitė

II

Kristina Perminaitė

IX

Aurelija Andriulaitienė

II

Ineta Nausėdaitė

X

Laimina Juškienė

II

Milda Kirsnytė

XI

Dalia Kondrotaitė

III

Antanas Greičius

IX

Aurelija Andriulaitienė

III

Milda Budrytė

XI

Dalia Kondrotaitė

III

Donatas Sederevičius

XI

Dalia Kondrotaitė

Rusų  kalbos olimpiada
(įvyko 2009 m. vasario 22 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Julija Jokšaitė  10 klasė

Svetlana Stankevičienė 

XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2009 m. vasario 24 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

II

Milda Kirsnytė

Lina Maskolaitienė

III

Mantas Piliutis

Asta Akutaitienė

Istorijos olimpiada
(įvyko 2009 m. vasario 26 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

Julius Jaramavičius 10 klasė

Danguolė Šimanskienė

II

Simona Puišytė       12 klasė

Danguolė Šimanskienė

III

Justinas Daugėla     11klasė

Jonas Laurinaitis 

Geografijos olimpiada
(įvyko 2009 m. kovo 5 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

Julija Jokšaitė  10 klasė

Regina Kalvelienė 

Vokiečių kalbos olimpiada
(įvyko 2009 m. kovo 10 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

I

Eglė Beržinskaitė

XI 

Ona Stanaitienė

II

Indrė Gimbutaitė

XI

Ona Stanaitienė

XII klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2009 m. kovo 25 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

II

Martynas Žemaitis

Lina Maskolaitienė 

Informatikos olimpiada
(įvyko 2008 m. gruodžio 13 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytoja

I

Donatas Sederevičius

XI

Erika Liutkevičienė

II

Vytautas Balčaitis

XII

Erika Liutkevičienė

III

Karolis Gudiškis

X

Erika Liutkevičienė

 

Parengė direktoriaus pavaduotoja         Jolanta Gudelienė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija