Rajoninės olimpiados 2010-2011 m. m.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt


Chemijos olimpiada
(įvyko 2011 m. sausio 7 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Julija Jucevičiūtė

IX

Aldona Norkuvienė

I

Edgaras Simanavičius

X

Laima Čiečkiuvienė

I

Rimantė Grencevičiūtė

XI

Laima Čiečkiuvienė

I

Julija Jokšaitė

XII

Laima Čiečkiuvienė

II

Raimondas Kiltinavičius

IX

Laima Čiečkiuvienė

II

Darius Kucinas

X

Aldona Norkuvienė

II

Julija Čiauškaitė

XI

Laima Čiečkiuvienė

II

Evaldas Tytmonas

XII

Laima Čiečkiuvienė

III

Justas Jaramavičius

IX

Laima Čiečkiuvienė

III

Jogailė Zairytė

X

Laima Čiečkiuvienė

III

Kristina Perminaitė

XI

Laima Čiečkiuvienė

III

Lukas Birgiola

XII

Laima Čiečkiuvienė


Matematikos olimpiada
(įvyko 2011 m. sausio 14 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Edgaras Simanavičius

X

Birutė Galbogienė

I

Mantas Macaitis

XII

Birutė Galbogienė

II

Neringa Jucevičiūtė

IX

Dalia Kondrotaitė

II

Vytautas Ambraziūnas

X

Birutė Galbogienė

II

Gintarė Ignatavičiūtė

X

Alvydas Januškevičius

II

Julija Čiauškaitė

XI

Dalia Kondrotaitė

II

Antanas Greičius

XI

Aurelija Andriulaitienė

III

Raimondas Kiltinavičius

IX

Birutė Galbogienė

III

Kristina Perminaitė

XI

Aurelija Andriulaitienė

III

Egidijus Venskus

XII

Laimina Juškienė

 IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
(įvyko 2011 m. sausio 20 d. )   

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Darius Kucinas

X

Danutė Dzimidavičienė

I

Ignas Skrodenis

XII

Danguolė Pavlavičienė

II

Ieva Bindokaitė

X

Birutė Vančienė

II

Julija Jokšaitė

XII

Danguolė Pavlavičienė

Biologijos olimpiada
(įvyko 2011 m. sausio 21 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Neringa Jucevičiūtė

IX

Alina Plevokienė

I

Darius Kucinas

X

Alina Plevokienė

I

Julija Čiauškaitė

XI

Janina Ašutaitytė

I

Julija Jokšaitė

XII

Janina Ašutaitytė

II

Lukas Skirkevičius

IX

Alina Plevokienė

II

Ineta Nausėdaitė

XII

Janina Ašutaitytė

III

Raimondas Kiltinavičius

IX

Janina Ašutaitytė

III

Rokas Mockevičius

XI

Janina Ašutaitytė 

Fizikos olimpiada
(įvyko 2011 m. sausio 28 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Neringa Jucevičiūtė

IX

Ina Nedelčenkienė

II

Kristis Balčiūnas

IX

Ina Nedelčenkienė

II

Edgaras Simanavičius

X

Ina Nedelčenkienė

III

Raimondas Kiltinavičius

IX

Ina Nedelčenkienė

III

Simonas Mikšys

IX

Ina Nedelčenkienė

III

Mantas Macaitis

XII

Ina Nedelčenkienė

Informatikos olimpiada
(įvyko 2010 m. gruodžio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Karolis Gudiškis

XII

Erika Liutkevičienė

II

Evaldas Džiaugys

XI

Erika Liutkevičienė

III

Andrius Droglev

XII

Erika Liutkevičienė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija