foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Rajoninės olimpiados 2019-2020 m. m.

2020 m. Jurbarko rajono mokinių dailės olimpiada
(įvyko 2020 m. kovo 6 d.)

Vieta

Pavardė, vardas

Klasė

Mokytojai

I

Gabija Eicheltaitė

III

Jurgita Davidavičienė

 Informatikos olimpiada
(įvyko 2019 m. gruodžio 10 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Ernestas Škudzinskas

XII

Erika Liutkevičienė

II

Armandas Matkevičius

XII

Erika Liutkevičienė

II

Dominykas Vilčinskas

XI

Erika Liutkevičienė

XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2020 m. sausio 8 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

Agnė Sapronaitytė

III

Lina Maskolaitienė

III

Gražvydas Stanevičius

III

Asta Akutaitienė

 Chemijos olimpiada
(įvyko 2020 m. sausio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Kajus Kuncaitis

IX

Aldona Norkuvienė

II

Eivis Kazlauskas

IX

Aldona Norkuvienė

III

Augustas Globys

IX

Aldona Norkuvienė

II

Nojus Mikelionis

X

Laimutė Čiečkiuvienė

I

Barbora Jociutė

XI

Aldona Norkuvienė

II

Nedas Rimavičius

XI

Aldona Norkuvienė

III

Emilija Barčiauskaitė

XI

Aldona Norkuvienė

I

Neringa Gailiūtė

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Armandas Matkevičius

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Aušrinė Kovalenkaitė

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

 Matematikos olimpiada
(įvyko 2020 m. sausio 17 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Kajus Kuncaitis

IX

Dalia Kondrotaitė

II

Arnas Šniokaitis

IX

Dalia Kondrotaitė

I

Matas Stankaitis

X

Asta Zikienė

II

Luka Jakelaitytė

X

Asta Zikienė

III

Nojus Mikelionis

X

Asta Zikienė

I

Agnė Sapronaitytė

XI

Birutė Galbogienė

II

Nedas Rimavičius

XI

Birutė Galbogienė

II

Dominykas Vilčinskas

XI

Birutė Galbogienė

III

Barbora Jociutė

XI

Birutė Galbogienė

I

Povilas Samuilis

XII

Dalia Kondrotaitė

II

Augustė Pocevičiūtė

XII

Dalia Kondrotaitė

III

Armandas Matkevičius

XII

Asta Zikienė

 IX–XII klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
(įvyko 2020 m. sausio 21 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Gabija Rinkevičiūtė

X

Violeta Greičiūnienė

I

Barbora Jociutė

XI

Vilija Bartusevičienė

III

Miglė Šašytė

IX

Saulius Ambrazaitis

Biologijos olimpiada
(įvyko 2020 m. sausio 24 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Kajus Kuncaitis

IX

Janina Ašutaitytė

II

Miglė Šašytė

IX

Janina Ašutaitytė

III

Armanda Urpšaitė

IX

Janina Ašutaitytė

I

Miglė Remeikytė

X

Janina Ašutaitytė

II

Nojus Mikelionis

X

Janina Ašutaitytė

III

Rokas Bružaitis

X

Janina Ašutaitytė

I

Barbora Jociutė

XI

Janina Ašutaitytė

II

Agnė Sapronaitytė

XI

Janina Ašutaitytė

III

Sandra Spaustynaitytė

XI

Janina Ašutaitytė

I

Viktorija Rainytė

XII

Janina Ašutaitytė

II

Digna Vasiulytė

XII

Janina Ašutaitytė

III

Aušrinė Kovalenkaitė

XII

Janina Ašutaitytė

 Fizikos olimpiada
(įvyko 2020 m. sausio 31 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Arnas Šniokaitis

IX

Antanas Kiniulis

II

Nedas Rimavičius

XI

Antanas Kiniulis

III

Eglė Liubancaitė

XI

Antanas Kiniulis

I

Gintarė Gabrielė Gabšytė

XII

Antanas Kiniulis

II

Povilas Samuilis

XII

Antanas Kiniulis

 X–XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2020 m. vasario 11 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Deividas Brazaitis

III

Svetlana Stankevičienė

II

Gabija Rinkevičiūtė

II

Svetlana Stankevičienė

III

Agnė Sapronaitytė

III

Svetlana Stankevičienė

Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiada
(įvyko 2020 m. vasario 12 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Amžiaus grupė

Praktinė veikla

Mokytojai

I

Gabija Liškevičiūtė

II

mityba

Irena Petruitienė

I

Irmantas Norkūnas

III

konstrukcinės medžiagos

Adolfas Būblaitis

II

Evelina Pečiulytė

III

konstrukcinės medžiagos

Adolfas Būblaitis

III

Arnas Sinkevičius

 

II

konstrukcinės medžiagos

Aolfas Būblaitis

Jurbarko rajono mokinių istorijos olimpiada
(įvyko 2020 m. vasario 25 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Barbora Jociutė

III

Jonas Laurinaitis

III

Ugnė Bacevičiūtė

IV

Birutė Genienė

III

Ditė Vaitekūnaitė

IV

Birutė Genienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija