foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Rajoninės olimpiados 2017-2018 m. m.

Fizikos olimpiada
(įvyko 2018 m. vasario 2 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

 Mantas Širkevičius

XI

 Dalė Kvietkauskienė

II

 Barbora Jociutė

IX

 Dalė Kvietkauskienė 


X–XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada 
(įvyko 2018 m. vasario 13 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

 Leonardas Miliūnas

 Svetlana Stankevičienė

III

 Inga Filipsons

 Svetlana Stankevičienė

Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiada
(įvyko 2018 m. vasario 13 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Amžiaus grupė

Praktinė veikla

Mokytojai

I

 Irmantas Norkūnas

II

konstrukcinės medžiagos

 Adolfas Būblaitis

I

 Ramūnas Bartkus

III

konstrukcinės medžiagos

 Adolfas Būblaitis

I

 Erika Matijošaitytė

III

mityba

 Irena Petruitienė

II

 Gerda Aleksaitė

II

mityba

 Irena Petruitienė

II

 Barbora Jociutė

II

tekstilė

 Irena Petruitienė

Matematikos olimpiada 
(įvyko 2018 m. vasario 14 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

 Barbora Jociutė

IX

 Birutė Galbogienė

I

 Austėja Dilytė

XI

 Dalia Kondrotaitė

I

 Auksė Virbauskaitė

XII

 Laimina Juškienė

II

 Tomas Martišius

IX

 Birutė Galbogienė

II

 Aleksandras Davidavičius

XI

 Dalia Kondrotaitė

II

 Edvinas Sutkus

XII

 Birutė Galbogienė

III

 Laurynas Jonikas

IX

 Zita Bilotienė

III

 Adrija Kučinskaitė

X

 Asta Zikienė

III

 Marius Jasiūnas

XI

 Dalia Kondrotaitė

III

 Gytis Onusaitis

XII

 Dalia Kondrotaitė 


Istorijos olimpiada 
(įvyko 2017 m. vasario 23 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

 Adomas Kulikauskas

XII

 Jonas Laurinaitis

 

 

Geografijos olimpiada

(įvyko 2018 m. kovo 7 d. )  

 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Justinas Račas

XI

Birutė Pauliukienė

III

Inga Filipsons

XI

Birutė Pauliukienė

 

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių muzikos olimpiada
(įvyko 2017 m. lapkričio 21 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

  Ieva Sapronaitytė

  IV gimn.

  Gražina Mikšienė

 Informatikos olimpiada
(įvyko 2017 m. gruodžio 8 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Ernestas Škužinskas

II gimn.

Erika Liutkevičienė

I

Edvinas Sutkus

IV gimn.

Erika Liutkevičienė

II

Mantas Matijošaitis

IV gimn.

Erika Liutkevičienė

III

Tomas Kuncius

IV gimn.

Erika Liutkevičienė

 XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2018 m. sausio 10 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

II

Edmundas Martynaitis

Daiva Karčiauskienė

III

Daivaras Sabaliauskas

Daiva Karčiauskienė

Biologijos olimpiada
(įvyko 2018 m. sausio 12 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Barbora Jociutė

IX

Janina Ašutaitytė

I

Viktorija Rainytė

X

Janina Ašutaitytė

I

Austėja Dilytė

XI

Janina Ašutaitytė

I

Viktorija Uksaitė

XII

Janina Ašutaitytė

II

Sandra Spaustynaitytė

IX

Janina Ašutaitytė

II

Augustė Pocevičiūtė

X

Janina Ašutaitytė

II

Gabrielė Zaronaitė

XI

Janina Ašutaitytė

II

Ieva Sapronaitytė

XII

Janina Ašutaitytė

III

Agnė Sapronaitytė

IX

Janina Ašutaitytė

III

Digna Vasiulytė

X

Janina Ašutaitytė

 Chemijos olimpiada
(įvyko 2018 m. sausio 19 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Barbora Jociutė

IX

Aldona Norkuvienė

I

Viktorija Brazhenko

X

Laimutė Čiečkiuvienė

I

Austėja Dilytė

XI

Aldona Norkuvienė

I

Viktorija Uksaitė

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Viktorija Rainytė

X

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Dovydas Lužeckas

XII

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Ernestas Sabaliauskas

IX

Aldona Norkuvienė

III

Aušrinė Kovalenkaitė

X

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Marius Jasiūnas

XI

Aldona Norkuvienė

III

Greta Laurinaitytė

XII

Laimutė Čiečkiuvien

IX–XII klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 
(įvyko 2018 m. sausio 25 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

Barbora Jociutė

IX

Vilija Bartusevičienė

II

Kotryna Ambrazaitytė

XII

Jolanta Norkūnienė

III

Mantas Širkevičius

XI

Jolanta Norkūnienė

 

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija