foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tarptautinis užsienio kalbų konkursas „Kalėdos keliauja per pasaulį“

   2019 m. gruodžio 5 dieną dvi mūsų gimnazijos komandos „No Brainers“ 2A klasė (Jakubaitis Eimantas, Kavaliauskas Karolis, Kuliešius Eisvinas, Kuliešius Haroldas, Mockus Ugnius, Trumpickas Tajus Jonas, ruošė mokytojos V. Pakinkytė ir D. Karčiauskienė) ir JAGGS 3A, 3B klasės (ruošė mokytoja J. Kazinevičienė) išvyko į Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje organizuojamą tarptautinį užsienio kalbų konkursą „Kalėdos keliauja per pasaulį“. Konkurse dalyvavo ir mokiniai, kurie atvyko iš Latvijos. Komandų prisistatymai buvo labai kūrybiški. Renginio dalyviai išbandė savo jėgas ir Proto mūšyje anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.

   Viena gimnazijos komanda, kuriai vadovavo mokytoja Jurgita Kazinevičienė JAGGS (Rūta Bajorinaitė, Enrika Dumčiutė, Rūta Tirlikaitė, Rugilė Kriščiukaitytė, Tomas Martišius ir Julius Liaudenskis) tapo šio tarptautinio konkurso III-io laipsnio diplomo laimėtojais.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija