foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Gera žinia iš Čekijos, iš 11-ojo tarptautinio kultūros festivalio

    Į Pietų Moravijoje Brno mieste vykusį tarptautinį kaligrafijos konkursą „Nurašinėjame Puškiną“, skirtą rusų literatūros pradininko A.S. Puškino kūrybai ir 220 poeto gimimo metinėms paminėti savo darbus – rusų kalba perrašytas poeto eilėraščių ištraukas, papuoštas iliustracijomis, siuntė ir mūsų gimnazijos mokiniai.

   Haroldas Kuliešius (1A) perrašė ištrauką iš eilėraščio „Žiemos vakaras“ , Ermelinda Bielevičiūtė (1D)- eilėraštį „Ruduo“ (rusų k. mokyt. V. Pakinkytė, konsultavo dailės mokyt. J.Davidavičienė). Kategorijoje „Tekstas ir piešinys“ jų darbai aukštai įvertinti - apdovanoti I-osios vietos diplomais.

Diplomas mokinei

Diplomas mokytojai

   

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija