foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Europos egzaminas 2019 m.

   Gegužės 9 d. dešimtą kartą vyko žinių apie Europos Sąjungą konkursas „Europos egzaminas“, kuriame dalyvavo virš 20 tūkstančių dalyvių.

   Gegužės 20 d. įvyko „Europos egzamino“ antras etapas, kuriame dalyvavo 300 dalyvių. Gimnazijos 2A klasės mokinė Barbora Jociutė pateko tarp 25 geriausių dalyvių, kurie gegužės 24 d. varžysis finale dėl pagrindinių prizų.

   Moksleivę ruošė istorijos mokytojas J.Laurinaitis.

Jaunųjų astronomų viktorina „Po žvaigždėtu dangum“

   Lapkričio 30 dieną gimnazijos mokiniai Orestas Palšauskas, Dominyka Jokšaitė, Klaidas Urbštas, Palmyra Malinauskaitė ir Arnas Šniokaitis priklausantys gimnazijos astronomijos būreliui (vadovas Antanas Kiniulis), vyko kartu su fizikos mokytoju Algirdu Kazinevičiumi į Vilniuje vykusią jaunųjų astronomų viktoriną „Po žvaigždėtu dangum“.

Skaityti daugiau

Konkursas "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija"

Mūsų gimnazijos mokinė Gabija Vasiliauskaitė dalyvavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezidencijos tyrimų centro organizuotame konkurse "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija", kur pristatė piešinį "Ekskursantė". Mokinė užėmė 2 vietą. Konkursui merginą ruošė dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė ir istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis.

Projektas „Praeities stiprybė-dabarčiai”

   Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM, Vilniaus universiteto istorijos fakultetas ir Lietuvos istorijos asociacija ketvirtus metus organizuoja nacionalinį konkursą „Praeities stiprybė-dabarčiai”. Konkursas vyksta 2018-12-01-2019-05-17 Konkurso tikslas-ugdyti mokinių pilietiškumą, istorinę savimonę, skatinti savo krašto Laisvės kovų paveldo pažinimą, domėjimąsi Lietuvos gynybos sistema ir būdais. Pirmą kartą konkurse dalyvavo gimnazijos komanda: Rugilė Kriščiukaitytė, Kamilė Eizaitė, Indrė Jasiūnaitė, Sabina Račaitė, Raminta Juškytė, Karolina Klimavičiūtė. Komandos vadovas istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis.

Skaityti daugiau

Respublikinis intelektinis konkursas „Protų mūšis“

   Kovo 10 d. gimnazijoje vyko respublikinis intelektinis konkursas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos - Kovo 11-osios 30-mečiui paminėti.

  Konkurso dalyvius pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė ir gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė.

    Konkurso partneriai: Jurbarko rajono savivaldybė, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras, Jurbarko krašto muziejus.
Nugalėtojų komandoms buvo įteikti padėkos raštai ir organizatorių bei partnerių įsteigti prizai.

Skaityti daugiau

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija