Tarptautinė mokinių konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

2015 m. kovo 6 dieną gimnazijos matematikos mokytoja Laimina Juškienė su savo IV klasės ugdytiniu Augustinu Šimkumi dalyvavo tarptautinėje mokinių konferencijoje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kuri vyko Šiaulių Universiteto Bibliotekoje. Mokytoja su mokiniu parengė ir pristatė pranešimą „Iracionalieji skaičiai ir Teodoro ratas“.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija