foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“ 

   2013 m. kovo 15 dieną Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos matematikos mokytoja Laimina Juškienė dalyvavo tarptautinėje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektinių darbų“ konferencijoje su 4Gb klasės ugdytine Ieva Bindokaite. Konferencija vyko Šiaulių universitete. Ieva pristatė projektinį darbą „Ruošiamės brandos egzaminams“, labai sudominusį klausytojus.

    Mokytoja Laimina Juškienė dėkoja Ievai Bindokaitei ir Vilijai Bartusevičienei.

 matemat konf

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija