Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

2012 m. kovo 23 d. mūsų mokyklos mokinės Deimantės Gudelytės (2 klasė), Austėja Urbonaitė ir Greta Žievytė (4 klasė) kartu su matematikos mokytoja Laimina Juškiene dalyvavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje vykusioje tarptautinėje konferencijoje „moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“  ir skaitė pranešimus.

• Deimantė Gudelytė – „Pirminiai skaičiai ir muzika“.
  • Austėja Urbonaitė, Greta Žievytė – „Pažintis su ekonomikos Nobelio premijos laureatais per geometriją“.
  • Mokytojos Laiminos Juškienės paruošti mokiniai.

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija