Respublikinė mokytojų ir mokinių konferencija „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos gamtoje“

Vasario 25 dieną Pilviškių „Santakos“ gimnazija surengė respublikinę mokytojų ir mokinių konferenciją „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos gamtoje“. Nuotoliniu būdu vykusiame renginyje buvo skaitomi įvairūs moksliniai pranešimai, dalintasi gerąja patirtimi bei patarimais.

Mūsų gimnazijos 4a klasės mokinė Barbora Jociutė konferencijoje skaitė pranešimą „Mano sodo augalų ligos“ ir buvo apdovanota padėkos raštu (mokytoja Janina Ašutaitytė).

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija