foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

XX tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“ 

   Š. m. kovo 5 d. mūsų gimnazijos 2a klasės mokinės Armanda Urpšaitė ir Skaistė Liubancaitė dalyvavo XX tarptautinėje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“ konferencijoje. Jos pristatė integruotą matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros projektinį darbą „2020-ieji“.

   Konferencijai mokines parengė matematikos mokytoja Laimina Naujokienė.  

  

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija