foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konferencija, skirta Vaižganto metams

   Gegužės 15 d. gimnazijos mokinės kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūniene važiavo į Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnaziją, kur vyko mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Rašyti - tai duoti ką nors nauja dvasiška“, skirta Juozo Tumo-Vaižganto 150-mečiui paminėti. Konferencijos pradžioje vyko Vilniaus miesto lietuvių kalbos konkursų apdovanojimai, o vėliau savo pranešimus skaitė renginio dalyviai. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos mokinė Neringa Gailiūtė, kuri skaitė savo kūrybos haiku ciklą, skirtą Vaižgantui. Visi konferencijos dalyviai bei juos konsultavę mokytojai gavo įsimintinų dovanų, iš renginio grįžo sužinoję daugiau apie Vaižgantą, jo gyvenimą ir kūrybą.

Sabina Račaitė, Jaunųjų žurnalistų būrelio narė

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija