Mokinių konferencija „Valstybės ir mokyklos raida 1918-2018“

Istorijos mokytoja Birutė Genienė ir istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis kartu su gimnazijos mokiniais dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių ir gimnazijų I-IV klasių mokinių konferencijoje „Valstybės ir mokyklos raida 1918-2018“, Prienų „Žiburio“ gimnazijoje. Pranešimus, „Jurbarko tarpukario šventės“ ir „Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazija istorijos tėkmėje“, skaitė Viktorija Čelkytė ir Guoda Stalgytė.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija