Konferencija, skirta Vaižganto metams

Gegužės 15 d. gimnazijos mokinės kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūniene važiavo į Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnaziją, kur vyko mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Rašyti - tai duoti ką nors nauja dvasiška“, skirta Juozo Tumo-Vaižganto 150-mečiui paminėti. Konferencijos pradžioje vyko Vilniaus miesto lietuvių kalbos konkursų apdovanojimai, o vėliau savo pranešimus skaitė renginio dalyviai. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos mokinė Neringa Gailiūtė, kuri skaitė savo kūrybos haiku ciklą, skirtą Vaižgantui. Visi konferencijos dalyviai bei juos konsultavę mokytojai gavo įsimintinų dovanų, iš renginio grįžo sužinoję daugiau apie Vaižgantą, jo gyvenimą ir kūrybą.

Sabina Račaitė, Jaunųjų žurnalistų būrelio narė

Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

2019 m. kovo 1 d. matematikos mokytoja Laimina Juškienė su moksleiviais Ieva Andriukaityte (1D) ir Matu Lukoševičiumi (1C) vyko į tarptautinę konferenciją „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“. Mokytojos vadovaujami, mokiniai paruošė ir pristatė projektą „Šaknis“. Pristatymo metu Matas pademonstravo, kaip ištraukti kvadratinę šaknį be skaičiuoklio pagalbos iš bet kokio skaičiaus. Konferencija vyko Šiaulių Universitete.

Respublikinė konferencija „Poeto Vytauto Mačernio likimo žvaigždės“

Spalio 12 d. Telšiuose, Žemaitės gimnazijoje, vyko konferencija, skirta paminėti buvusį gimnazistą – poetą Vytautą Mačernį. Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės Liepa Pažereckaitė, Neringa Gailiūtė ir Sabina Račaitė kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūniene. Pirmiausia Telšių Žemaitės gimnazijos sode buvo iškilmingai atidengtas paminklas poetui, vėliau pristatytos kūrybinės interpretacijos ir pranešimai.

Skaityti daugiau

Respublikinė matematikos ir informacinių technologijų konferencija

Gegužės 11 dieną du mūsų mokyklos dvyliktokai – Raminta Vasilevičiūtė bei Pijus Bastys dalyvavo respublikinėje matematikos ir informacinių technologijų konferencijoje „Pasaulis matematikoje ir informacinėse technologijose Lietuvos 100-mečio kontekste“, kuri vyko Vilniuje, Swedbanko generaliniame pastate. Konferenciją organizavo Vilniaus Saulės privati gimnazija.

Skaityti daugiau

Mokinių konferencija „Valstybės ir mokyklos raida 1918-2018“

Istorijos mokytoja Birutė Genienė ir istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis kartu su gimnazijos mokiniais dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių ir gimnazijų I-IV klasių mokinių konferencijoje „Valstybės ir mokyklos raida 1918-2018“, Prienų „Žiburio“ gimnazijoje. Pranešimus, „Jurbarko tarpukario šventės“ ir „Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazija istorijos tėkmėje“, skaitė Viktorija Čelkytė ir Guoda Stalgytė.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija