Gimnazijos 100-metis

7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

Vaikų linijos telefonas

Respublikinė konferencija „Poeto Vytauto Mačernio likimo žvaigždės“

Spalio 12 d. Telšiuose, Žemaitės gimnazijoje, vyko konferencija, skirta paminėti buvusį gimnazistą – poetą Vytautą Mačernį. Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės Liepa Pažereckaitė, Neringa Gailiūtė ir Sabina Račaitė kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūniene. Pirmiausia Telšių Žemaitės gimnazijos sode buvo iškilmingai atidengtas paminklas poetui, vėliau pristatytos kūrybinės interpretacijos ir pranešimai.

Skaityti daugiau

Respublikinė matematikos ir informacinių technologijų konferencija

Gegužės 11 dieną du mūsų mokyklos dvyliktokai – Raminta Vasilevičiūtė bei Pijus Bastys dalyvavo respublikinėje matematikos ir informacinių technologijų konferencijoje „Pasaulis matematikoje ir informacinėse technologijose Lietuvos 100-mečio kontekste“, kuri vyko Vilniuje, Swedbanko generaliniame pastate. Konferenciją organizavo Vilniaus Saulės privati gimnazija.

Skaityti daugiau

Mokinių konferencija „Valstybės ir mokyklos raida 1918-2018“

Istorijos mokytoja Birutė Genienė ir istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis kartu su gimnazijos mokiniais dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių ir gimnazijų I-IV klasių mokinių konferencijoje „Valstybės ir mokyklos raida 1918-2018“, Prienų „Žiburio“ gimnazijoje. Pranešimus, „Jurbarko tarpukario šventės“ ir „Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazija istorijos tėkmėje“, skaitė Viktorija Čelkytė ir Guoda Stalgytė.

Biologijos tiriamųjų darbų konferencija 2018

Gegužės 15 d. 14.00 val. 18 kab. vyks Gimnazijos 100–mečiui paminėti skirta Biologijos tiriamųjų darbų konferencija „Mokomės tirdami“. Skaityti daugiau...

16 –oji Respublikinė gimtosios kalbos konferencija

Šių metų kovo 9 dieną Šiaulių J.Janonio gimnazijoje vyko 16-oji Respublikinė gimtosios kalbos konferencija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Konferencijoje dalyvavo mūsų gimnazijos 2 c klasės mokinės Kamilė Ambrutaitytė ir Gintarė –Gabrielė Gabšytė. Jos pristatė savo tiriamąjį darbą „Skaito tėvai-skaitys ir vaikai?“, taip pat turėjo galimybę paklausyti poeto Kazio Bradūno dukros etnologės antropologės Elenos Bradūnaitės –Aglinskienės skaitomos paskaitos apie išeivių gyvenimą Amerikoje. Konferencijoje merginos dalyvavo su savo lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Norkūniene.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija