Tarptautinė mokinių konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

2015 m. kovo 6 dieną gimnazijos matematikos mokytoja Laimina Juškienė su savo IV klasės ugdytiniu Augustinu Šimkumi dalyvavo tarptautinėje mokinių konferencijoje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kuri vyko Šiaulių Universiteto Bibliotekoje. Mokytoja su mokiniu parengė ir pristatė pranešimą „Iracionalieji skaičiai ir Teodoro ratas“.

Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

2013 m. kovo 15 dieną Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos matematikos mokytoja Laimina Juškienė dalyvavo tarptautinėje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektinių darbų“ konferencijoje su 4Gb klasės ugdytine Ieva Bindokaite. Konferencija vyko Šiaulių universitete. Ieva pristatė projektinį darbą „Ruošiamės brandos egzaminams“, labai sudominusį klausytojus.

Skaityti daugiau

Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

2012 m. kovo 23 d. mūsų mokyklos mokinės Deimantės Gudelytės (2 klasė), Austėja Urbonaitė ir Greta Žievytė (4 klasė) kartu su matematikos mokytoja Laimina Juškiene dalyvavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje vykusioje tarptautinėje konferencijoje „moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“  ir skaitė pranešimus.

Skaityti daugiau

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija