SVARBI INFORMACIJA EKSTERNAMS

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija paskirta bazine mokykla eksternams registruoti, 2020–2021 mokslo metų mokyklinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino pakartotinei sesijai organizuoti ir vykdyti, pakartotinės sesijos mokyklinio brandos egzamino kandidatų darbams vertinti bei lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį brandos egzaminą laikiusiųjų kandidatų apeliacijoms nagrinėti.

Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo 2 punkte apibrėžta:
„Eksternas
– asmuo, įgijęs vidurinį išsilavinimą Lietuvoje ar užsienyje, arba užsienio šalies mokyklos vidurinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokinys, pageidaujantis laikyti brandos egzaminą.“

Eksternai, planuojantys brandos egzaminus laikyti 2020–2021 mokslo metais, po rugsėjo 15 dienos galės teikti prašymus savivaldybės, kurioje gyvena, administracijos direktoriaus paskirtos bazinės mokyklos vadovui. Savivaldybių bazines mokyklas galima sužinoti savivaldybių administracijų švietimo padaliniuose ir savivaldybių tinklalapiuose. Tinklalapyje www.nsa.smm.lt bazinių mokyklų sąrašas bus atnaujintas iki rugsėjo 20 dienos.

Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos apraše numatyta, kad eksternai prašymus turi pateikti iki lapkričio 24 dienos, o pasirinktus brandos egzaminus turės laikyti pagrindinėje sesijoje. Eksternai gali rinktis ir laikyti ne daugiau kaip 7 brandos egzaminus.

Skaityti daugiau

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija