2017 m. užsienio kalbos (vokiečių) VBE rezultatai

Mūsų gimnazijos mokiniai išlaikė užsienio kalbos (vokiečių) egzaminą ir gavo II-o laipsnio diplomą. Šis egzaminas užskaitomas kaip užsienio kalbos (vokiečių) valstybinis brandos egzaminas, kurio 100 balų įvertinimą gavo šie mokiniai:

• Samanta Kazėnaitė – 100 balų
  • Simonas Radžius – 100 balų
  • Karolina Sabaitė – 100 balų
  • Žanas Novertaitis – 100 balų

Žanas Novertaitis laikė ir užsienio kalbos (vokiečių) VBE ir surinko 90 balų.

Užsienio kalbos (vokiečių) mokytoja Ona Stanaitienė.

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija