2017 m VBE rezultatai

Užsienio kalbos (anglų) valstybinį brandos egzaminą iš 168 užsiregistravusiųjų, išlaikė 161 kandidatas (95,83 %).
100 balų įvertinimą gavo 3 kandidatai (1,79 % visų dalyvavusių egzamine).
Arnas Danaitis mokytoja Jurgita Kazinevičienė
Kajus Naujokaitis mokytoja Lina Maskolaitienė
Aistis Sandaras mokytoja Jurgita Kazinevičienė

(Lietuvoje 100 balų įvertininimą gavo 866 kandidatai 4,26 % visų dalyvavusių egzamine).

99 balus surinko Elžbieta Budzinauskaitė mokytoja Asta Akutaitienė.

Iš viso nuo 86 balų surinko 35 kandidatai (20,83 % visų dalyvavusių egzamine) iš 168 užsiregistravusiųjų, kurių mokytojai Jurgita Kazinevičienė (13 kandidatų), Asta Akutaitienė (15 kandidatų) ir Lina Maskolaitienė (7 kandidatai).

Sveikiname kandidatus ir jų mokytojus.

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija