foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Vokiečių kalbos diplomai 2017

Gegužės 30 dieną Vokietijos ambasadoje Vilniuje buvo įteikti vokiečių kalbos II laipsnio (DSDII) diplomai.

Sveikiname 4-ų klasių mokinius:

  • Karoliną Sabaitę
  • Samantą Kazėnaitę
  • Matą Milerį
  • Simoną Radžių
  • Žaną Novertaitį

Vokiečių kalbos mokytoja Ona Stanaitienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija