foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

2012 m. abiturientų rezultatai

Gimnazijos administracija ir mokytojai džiaugiasi puikiais abiturientų rezultatais.

4 gimnazijos klasėje mokėsi 146 mokiniai, iš jų 143 gavo brandos atestatus.

16 abiturientų gimnaziją baigė su pagyrimu:

  1.  Kristina Perminaitė 4A klasė
  2.  Akvilė Petraitytė    4A klasė
  3.  Matas Mačiulaitis    4A klasė
  4.  Rasa Martinaitytė   4A klasė
  5.  Rokas Mockevičius 4A klasė
  6.  Lukas Tabulevičius 4A klasė
  7.  Jovita Laurinaitytė 4B klasė
  8.  Šarūnas Macijauskas 4B klasė
  9.  Giedrė Piliutytė         4B klasė
  10. Vainius Stalgys        4C klasė
  11. Julija Čiauškaitė       4D klasė
  12. Neringa Liutkevičiūtė 4D klasė
  13. Paulius Jurkevičius    4E klasė
  14. Indrė Nemuraitė       4E klasė
  15. Austėja Siaurytė       4E klasė
  16. Karolina Trumpytė    4E klasė

   Valstybinius brandos egzaminus geriausiai išlaikė Austėja Siaurytė, kuri gavo 100 procentų įvertinimus iš lietuvių kalbos, anglų kalbos matematikos, fizikos, bei 93 procentais įvertintas istorijos egzaminas. Tokiais rezultatais galime labai didžiuotis, nes 2012 metų brandos egzaminus su 4 šimtukais respublikoje išlaikė tik 4 mokiniai, jų tarpe mūsų Austėja Siaurytė. Tai labai darbšti ir talentinga mokinė.

   Be galo malonu visiems priminti, kad 2003 metais gimnaziją baigė beveik su tokiais pačiais rezultatais Kristina Bartkutė . Ji buvo taip pat keturišimtukininkė. Jos brandos atestate puikavosi šimtukai iš lietuvių kalbos testo, vokiečių kalbos, matematikos ir istorijos, bei 94 procentai iš gimtosios kalbos interpretacijos. Tuo metu lietuvių gimtosios kalbos brandos egzaminas buvo dviejų dalių (testas ir interpretacija) ir vertinami atskirai. Spaudoje buvo rašoma, jog tai pirmas unikalus atvejis su Austėja Siauryte, bet patikslinu, tai jau antras atvejis gimnazijoje ir dėlto labai džiaugiamės.

   Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius taip pat pasidžiaugė mūsų gimnazistės Austėjos Siaurytės rezultatais:
„Mus džiugina, kad keturišimtukininkai yra net ir tokiose savivaldybėse kaip Jurbarkas. (...) Tikrai nėra vien jausmas, kad geriausi mokiniai susikoncentravę prestižiškiausiose gimnazijose“, -  surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, rašo DELFI. Tik keturių mokinių brandos atestatuose puikuojasi po keturis šimtukus. Viena jų - Jurbarko gimnazistė Austėja Siaurytė. Po keturis šimtukus gavo abiturientai iš Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Kauno jėzuitų gimnazijos, Marijampolės marijonų gimnazijos ir Vilniaus licėjaus.

  Rajone visi šimtukininkai – mūsų  gimnazijos abiturientai. Po vieną šimtuką gavo: Kristina Perminaitė – matematika,  Vainius Stalgys – anglų kalba.

  Vokiečių kalbos diplomo egzaminą Neringa Liutkevičiūtė ir Julija Čiauškaitė išlaikė šimtukais. 99 procentais buvo įvertintos žinios Lauros Trumpytės – biologijos ir Neringos Liutkevičiūtės – lietuvių kalbos.

  Gimnazijos mecenatų premijos 2012 metų geriausiems abiturientams buvo paskirtos:

Simo Velonskio premijos (po 500 dolerių) įteiktos:

 1. Austėjai Siaurytei
 2. Kristinai Perminaitei

Eugenijaus Kriaučiūno premijos (po 500 litų) įteiktos:

 1. Neringai Liutkevičiūtei
 2. Julijai Čiauškaitei

Medžiagą parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Giedraitienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija