foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Technologijų egzaminas

    Kaip ir praėjusiais metais, mūsų abiturientai gegužės 29 d. laikė technologijų mokyklinį brandos egzaminą. Vaikinų egzamino techninės užduoties reikalavimas buvo - pagaminti nesudėtingą, estetišką ir funkcionalų baldą iš natūralaus medžio.

Technologijų egzaminas

   Moksleiviai, pasitelkę savo kūrybinę išmonę, visą pavasarį konstravo, projektavo savo pasirinktą gaminį bei paruošė darbo aprašą bei pristatymą. Labai pasitarnavo gera technologijų kabineto techninė įranga. Rezultatai gavosi puikūs. Pagaminti baldai papuoš ne vienų namų interjerą. Egzamino įvertinimai taip pat buvo maksimalūs. Sveikiname mūsų moksleivius ir linkime sėkmės kituose egzaminuose.

Mokytojas A. Būblaitis

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija