Regioninė moksleivių konkursinė paroda „Sidabro vainikėlis“

Balandžio 7 d. Tauragės krašto muziejuje įvyko IV-osios tradicinės moksleivių liaudies dailės konkursinės parodos „Sidabro vainikėlis“ regioninio turo uždarymas ir laureatų paskelbimas. Šį konkursą įsteigė Lietuvos liaudies kultūros centras, siekdamas palaikyti gyvybingas ir gaivinti nykstančias liaudies dailės tradicijas.

Šiųmetinėje parodoje dalyvavo 29 moksleiviai iš Tauragės, Jurbarko, Šilutės rajonų, Klaipėdos miesto ir Pagėgių savivaldybės. Eksponuota apie 70 kūrinių.

Vyresniųjų grupėje mūsų mokyklą atstovavo Simona Jociutė 3f, Daivaras Burnelaitis 2b (mokytojas A. Būblaitis), Aistė Stasiūnaitė 3f, Justė Zubrickaitė 3b (mokytoja I. Petruitienė).

II vietą savo amžiaus grupėje užėmė Aistė Stasiūnaitė. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir padėkos raštais.

diplomas min

Taip pat konkurso šeimininkai mūsų rajono atstovams suorganizavo įdomią ekskursiją po muziejaus ekspozicijas.

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija