Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Paroda „Baltų dievybės“

Mūsų mokiniai, besimokantys dailę A lygiu bei lankantys dailės studiją, domėjosi baltų kultūra. Nutapė originalius, dekoratyvius, spalvingus darbus ir gegužės 4 dieną pristatė labai gražią parodą „Baltų dievybės“ Jurbarko viešojoje bibliotekoje.

Jiems talkino mokytoja J. Davidavičienė.

Džiaugiamės ir dėkojame šiems mokiniams:

Bajorinaitė Ugnė
Gaidamavičiūtė Greta