foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.ltMisija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Sužinoti daugiau

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Sužinoti daugiau

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Sužinoti daugiau

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

Įspūdinga paroda Jurbarko viešojoje bibliotekoje

   Vasario 27 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo rajoninėje dailės olimpiadoje, kurios tema buvo „Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus“.

   Ieva Andriukaitytė 1d, Haroldas Kuliešius 1a, Gabija Eicheltaitė 2c, Denis Kanys 3c; Gabrielė Tirlikaitė 2b; Kamilė Eizaitė 2a, sukūrė nuostabias kompozicijas šia tema.

   Visi tapo paskatinamosios vietos prizininkais, o Gabrielė Tirlikaitė, kuri atstovavo meno mokyklą užėmė I-ąją vietą ir vyks į trečiąjį respublikinį turą.

   Pasidžiaukime mūsų mokinių kūriniais ir apsilankykime parodoje Jurbarko viešojoje bibliotekoje, kuri veiks iki 03-27 dienos.

 

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija