Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Įspūdinga paroda Jurbarko viešojoje bibliotekoje

Vasario 27 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo rajoninėje dailės olimpiadoje, kurios tema buvo „Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus“.

Ieva Andriukaitytė 1d, Haroldas Kuliešius 1a, Gabija Eicheltaitė 2c, Denis Kanys 3c; Gabrielė Tirlikaitė 2b; Kamilė Eizaitė 2a, sukūrė nuostabias kompozicijas šia tema.

Visi tapo paskatinamosios vietos prizininkais, o Gabrielė Tirlikaitė, kuri atstovavo meno mokyklą užėmė I-ąją vietą ir vyks į trečiąjį respublikinį turą.

Pasidžiaukime mūsų mokinių kūriniais ir apsilankykime parodoje Jurbarko viešojoje bibliotekoje, kuri veiks iki 03-27 dienos.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija