foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Europos sveikos mitybos diena

   Lapkričio 8 d. visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė kartu su technologijų mokytojais Irena Petruitiene ir Adolfu Būblaičiu organizavo renginį, kuriame mokiniams sveikatos specialistė priminė apie sveikos mitybos piramidę, supažindino su sveiko maisto įtaka žmogaus sveikatai, aiškino, kokius neigiamus padarinius pajunta vaikai, kurie valgo daug saldumynų, geria spalvotų gazuotų gėrimų, nesilaiko mitybos režimo.

Aptarti ir pagrindiniai mitybos principai, kuriuos reikia žinoti mums visiems:
1. Valgyk įvairius maisto produktus.
2. Vartok daug daržovių, vaisių, grūdinių produktų.
3. Valgyk reguliariai ir būtinai pusryčiauk.
4. Tinkamai pasirink užkandžius.
5. Rinkis mažiau druskos ir cukraus turinčius maisto produktus.
6. Malšink troškulį vandeniu.
7. Ir, žinoma, nepamiršk fizinio aktyvumo.

   Renginio pabaigoje mokiniai vaišinosi pačių pagamintais kepiniais iš obuolių, gėrė mėtų arbatą. Taigi gimnazijoje Europos sveikos mitybos diena paminėta įdomiai ir prasmingai.

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija