foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Diena be tabako

   Gegužės 31 d. visame pasaulyje minima kaip Pasaulinė diena be tabako. Šios dienos tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į tabako keliamus pavojus, rūkymo žalą visuomenės sveikatai.

   Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleiviai buvo pakviesti į susitikimą su Kauno apygardos Jurbarko skyriaus probacijos inspektore Inga Molevaite. Inspektorė supažindino su galimais pavojais ir atsakomybe dėl narkotinių medžiagų, alkoholio bei cigarečių pirkimo ir vartojimo.

   Susitikimo metu mokiniai sužinojo, kad probacija – tai sąlyginė alternatyva laisvės atėmimo bausmei, kurios metu vykdoma probuojamojo priežiūra. Probacijos tikslas – kad prižiūrimas asmuo rastų motyvacijos integruotis į visuomenę, pakeisti gyvenimą ir savo tikslų siektų teisėtais būdais.

 

   Pareigūnė supažindino su savo vykdoma veikla, specifikacija bei funkcijomis. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti narkotinių medžiagų testus, darbo metu naudojamą alkotesterį, antrankius, bei elektroninį apykojį ir jo stebėjimo įtaisą.

Vaiko gerovės komisijos narės
Dalia Eidokaitienė
Danutė Kriščiūnienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija