foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Traumos, pirmoji pagalba patyrus traumą

   Trauma – tai sveikatos sutrikimas - audinių arba organų sužalojimas, sukeltas išorinio faktoriaus. Didžiausią šių sveikatos sutrikimų dalį sudaro traumos buityje, transporto įvykių metu, patirti sužalojimai atšalus orams, bei smurtiniai sužeidimai. Didžiulis susižalojimų ir traumų skaičius Lietuvoje kelia susirūpinimą, todėl visuomenės sveikatos priežiūros specialistai supažindina mokinius ir jų tėvelius su pirmąja pagalba, analizuoja atsitikimų priežastis.

 

   Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė pravedė aktyvaus mokymo valandėles mokiniams „Traumų įvertinimas ir pirmoji pagalba“, kurių metu supažindino mokinius su įvairaus pobūdžio traumomis, mokė kaip atpažinti įvairius sužalojimus, priminė nukentėjusiojo gabenimo, tvarstymo, bei taisyklingo žmogaus gaivinimo taisykles. Specialistė sakė mokiniams, kad svarbiausia būti atidiems ir neskubėti, savo saugumu reikia rūpintis nuolat.


Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Danutė Kriščiūnienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija