foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gruodžio 1-oji - Pasaulinė AIDS diena!

Gruodžio 1-ąją dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė kovos su AIDS diena. Tai liga, kuri vien tik per praėjusius metus nusinešė 1,1 mln. gyvybių visame pasaulyje. Šios dienos tikslas – propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV / AIDS ligą ir ja sergančius ligonius, bei siekti, kad šių susirgimų būtų kuo mažiau.

Pasaulinė AIDS diena paminėta ir Jurbarko Antano Giedraičio –Giedriaus gimnazijoje: ryte atvykstančius į gimnaziją pasitiko degančių žvakelių užrašas – „AIDS“, šia tema išleistas informacinis stendas, švieslentėje buvo rodomas socialinės reklamos klipas „Mes prieš AIDS“.

 

Lapkričio 30 d. 13 val. dauguma mokinių stebėjo prof. dr. S. Čaplinsko paskaitą „AIDS: geriau žinoti“.

Vaiko gerovės komisijos narės Danutė Kriščiūnienė ir Dalė Eidokaitienė

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija