Padėka

Dėkojame visiems, dalyvavusiems apklausoje apie tai, kaip jaučiamės Gimnazijoje, visiems, kurie anketos klausimus atsakėte rimtai.

Ypač nuoširdus ačiū tiems, kurie išsakėte savo nuomonę į atvirą klausimą: argumentavote, kritikavote, siūlėte. Iš to sprendžiame, kad jums svarbu, kokioje mokykloje mokotės ir kaip joje jaučiatės. Smagu, kad Gimnazijoje dauguma apklausos dalyvių jaučiasi saugūs ir labai saugūs – taip teigia 76 procentai respondentų.
Džiaugiamės, kad pabrėžiate esantys brandūs, mąstantys, o šios savybės lemia, kad niekada ir iš nieko nesityčiojate. Taip apklausoje teigė net 66 procentų respondentų. Didžiuojamės, kad esate atsakingi ir rūpinatės tais, kurie yra su jumis ir šalia jūsų. Brandus žmogus geba kurti santykius, nenaudodamas kitus žeminančių priemonių.

Nuliūdino, kad dauguma gimnazistų gali nurodyti mokinį/mokinius, iš kurių tyčiojamasi.

Apklausos rezultatai ir parengtos rekomendacijos aptartos Gimnazijos Vaiko gerovės komisijoje, numatytos priemonės, padėsiančios kurti dar saugesnę aplinką.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija