foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gripas ir asmens higiena

     Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos Vaiko gerovės komisija, gavusi raštą iš Jurbarko rajono savivaldybės administracijos „Dėl pasiruošimo gripo ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros ir prevencijos priemonių 2016-2017 metų planą“ supažindino su numatytais veiksmais mokyklos bendruomenę. Remiantis gautu raštu, Vaiko gerovės komisija paruošė skrajutes, kuriose buvo nurodymai, kaip atpažinti gripą ir tolimesnius veiksmus įtarus gripo susirgimą. Vaiko gerovės komisijos ir elektroniniame gimnazijos stenduose nuolat rodoma informacija apie gripo požymius ir apsisaugojimą nuo jo.

    Visuomenės sveikatos specialistė padalino lankstinukus apie gripą. Taip pat buvo skaitomos mokiniams paskaitos „Asmens higiena“. Šių paskaitų tikslas- supažindinti vaikus su asmens higienos reikalavimais, gilinti žinias apie rūbų ir avalynės priežiūrą, higienos priemonėmis ir jų naudojimosi taisyklėmis. Paskaitos metu vyko diskusijos apie gripą ir asmens higieną.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Danutė Kriščiūnienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija