foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

AIDS DIENOS PAMINĖJIMAS JURBARKO A. GIEDRAIČIO – GIEDRIAUS GIMNAZIJOJE


     Pasaulio sveikatos organizacija 1988 m. gruodžio 1-ąją dieną paskelbė Kovos su AIDS diena. Lietuvoje ši diena minima nuo 1991-ųjų metų, siekiant padidinti visuomenės informuotumą apie ŽIV/AIDS. Šios dienos tikslas - propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ja segančius ligonius.

    Gruodžio 1 d. A. Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje informaciniame stende ir televizoriuje buvo pateikta statistinė ir kita informacija susijusi su ŽIV/AIDS. Gruodžio 1-ąją etikos pamokoje dalyvavo visuomenės sveikatos specialistė, kuri plačiau supažindino su šia liga, jos prevencija. Visą savaitę etikos pamokose buvo gvildenama ŽIV/AIDS problema visuomenėje. Mokiniai ne tik daugiau sužinojo apie šią ligą, bet ir turėjo galimybę išreikšti užuojautą ir linkėjimus sergančiajam, informuoti draugą apie ligą, jos užsikrėtimo kelius. Neliko abejingų ir galvojančių, kad liga yra kažkur toli. Kiekvienas suprato, kad niekas nėra apsaugotas nuo klastingo viruso, sukeliančio baisią ligą.

Vaiko gerovės komisijos narės

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija