foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Europos sveikos mitybos diena Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje

    Sveika mityba - viena aktualiausių bei labiausiai plėtojamų temų. Tačiau net ir daug domėdamiesi, sveika mityba mokiniai nesilaiko subalansuotos sveikos mitybos principų. Ir tam yra priežasčių.

    Nors sveikatos organizacijos nuolat atnaujina sveikos mitybos rekomendacijas, bei viešina mokslinius tyrimus laukiami pokyčiai nevyksta,- daugelis vartoja greitą daug cukraus ir druskos ,bet mažai skaidulinių medžiagų turintį maistą. Todėl visuomenės sveikatos specialistė rengia aktyvius mokymus ir vykdo akcijas.

   Šiais metais gimnazistai savo akciją, pavadino „Sveikieji traškučiai“. Technologijų pamokų metu džiovino obuolius, o akcijos dieną juos kramsnojo, užgerdami mėtų arbata. Šia proga išleido stendą Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Mokyklos vaiko gerovės komisijos nariai prisidėjo ruošiant šią akciją, nes jie siekia, kad vaikai būtų ne tik sotūs valgytų sveiką maistą, bet ir išmoktų kultūringai maitintis, tam skirtų daugiau laiko.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Danutė Kriščiūnienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija