foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pasaulinės psichinės sveikatos dienos paminėjimas gimnazijoje

    Psichinė sveikata – tai gebėjimas būti savimi, išgyventi įvairias emocijas, išreikšti save, susitvarkyti su slegiančiomis problemomis, pačiam daryti sprendimus ir už juos atsakyti. Šiai dienai paminėti, gimnazijoje vyko akcija „Aš esu Aš“, kurios tikslas – pavaizduoti ir perteikti „Savąjį Aš“, užrašu ar piešiniu ant simbolinių spalvotų marškinėlių.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija