foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

SVEIKI SUGRĮŽĘ Į MOKYKLĄ

    Šiais gražiais žodžiais gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė išleido stendą. Primindama, kad rugsėjo 1-ji ne tik mokslo ir žinių diena, bet ir diena be alkoholio. Gražu ir smagu, kai vaikų ir jaunimo šventės švenčiamos blaiviai, nevartojamas alkoholis. Tačiau pateiktuose išvadose matyti, kad alkoholį vartoja daug Lietuvos mokinių.

stendasmin

    Suaugusiųjų žmonių pasipriešinimas įvedant, bet kokį alkoholio įsigijimo ribojimo draudimą vis dar neigiamai atsiliepia mūsų vaikams. Suaugusieji nesusimąsto, kad alkoholis ir vaikas — nesuderinami dalykai. 2005 metais LR seimas priėmė įstatymą, kuris įtvirtino draudimą prekiauti alkoholiniais gėrimais rugsėjo pirmąją dieną. Šitaip siekiama parodyti, kad mokslas negali būti siejamas su alkoholio vartojimu. Rugsėjo 1-oji tai šventė. Šią dieną daugelis švenčiame ir galvojame apie ateitį.

SĖKMĖS NAUJAIS MOKSLO METAIS!

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos
visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija