foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gegužės 31-oji diena be tabako

    Kadangi šiemet gegužės 31-oji yra sekmadienį, tai mūsų gimnazija šiai dienai paminėti rengė akcijas, kabino skelbimus, išleido stendą anksčiau. Labai įdomiai praėjo akcija
„Lenk ranką, o ne trauk dūmą“, į kurią įsijungė daug mokinių. Visi norėjo išbandyti savo rankos stiprumą. Be to vyko sustiprintas budėjimas parke, norėta užfiksuoti rūkorius, tačiau paskelbtas mėnuo be tabako, mokinius sulaikė nuo demonstratyvaus rūkymo viešose vietose. Mes nesakome, kad jie nerūkė, sakome, kad atvirai stengėsi nerūkyti. Tai vis dėlto, šioks toks pasiekimas į rūkymo mažinimą. Čia dirbo ir viską organizavo sveikatos specialistė Danutė Kriščiūnienė, socialinė pedagogė Nijolė Greičiuvienė, kūno kultūros mokytojas Stanislavas Motulas, mokytojas Adolfas Būblaitis ir jo fotobūrelio nariai.

Socialinė pedagogė Nijolė Greičiuvienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija